Vítejte v Sleeping Elephant Beach Resort!

Srdečně vás vítáme ve Sleeping Elephant Beach Resortu, vašem útočišti klidu a relaxace na krásném pobřeží východně od městečka Tangalle na jihu Srí Lanky.

Srí Lanka, známá také jako „Perla Indického oceánu“, je ostrovní ráj plný kultury, přírodní krásy a dobrodružství. Naše resort leží na tomto kouzelném ostrově, který nabízí neuvěřitelně různorodý a bohatý zážitek pro všechny cestovatele.

Jak se žije v Resortu?

Vstupte do světa absolutního uvolnění a klidu.

Každý den zde začíná zvukem vln a končí nádhernými západy slunce. Můžete si užít relaxaci u bazénu nebo na pláži, prozkoumat okolní krásy, vyzkoušet si jógu nebo se nechat hýčkat našimi profesionálními maséry. Bezstarostný a naplněný den ve Sleeping Elephant Beach Resortu je skvělým odrazovým můstkem pro návrat do všedního života.

Komu se tu bude líbit?

Náš resort je připraven přivítat všechny, kteří touží po úniku z ruchu a stresu moderního světa.

Rodiny s dětmi budou oceněny bazénem s brouzdalištěm, písčitými plážemi a přátelskou atmosférou. Páry si užijí romantiku večeře na pláži při západu slunce a chvíle strávené v soukromí našich apartmánů. Dobrodruhové najdou spoustu možností prozkoumat okolní krajinu a nasávat rozmanitost zdejší fauny a flóry, zatímco ti, kdo touží po relaxaci, si budou pochutnávat na nabídce našeho wellness.

Proč právě k nám?

V Sleeping Elephant Beach Resortu nejde jen o ubytování, ale o celkový zážitek.

Jsme hrdí na naši pohostinnost, kvalitní služby a péči o detaily. Naše místo je oázou pohody, kde můžete načerpat novou energii, objevovat krásy Srí Lanky a prožívat nezapomenutelné chvíle s rodinou či přáteli.

Naše Nabídka: Nabízíme širokou škálu aktivit, od relaxace u bazénu nebo na pláži až po dobrodružné výlety po okolních atrakcích a vícedenní poznávací zájezdy. Můžete si také zacvičit jógu, užít si masáže nebo si vychutnat speciality naší kuchyně. Naše prostorné a moderně zařízené bungalovy a dvoupodlažní apartmánové vily vám poskytnou útulné útočiště po náročném dni plném objevování.

Jsme hrdí na to, co jsme dosáhli, a těšíme se, že budeme moci sdílet krásy a pohodu Sleeping Elephant Beach Resortu s vámi.

S láskou, Tým Sleeping Elephant Beach Resort

Sleeping elephant beach resort

Rezervujte si kousek ráje již dnes

Přijeďte a objevte kouzlo Sleeping Elephant Beach Resortu, kde pohodlí a příroda tvoří dokonalou harmonii. Staneme se součástí vašich nezapomenutelných zážitků. Těšíme se na vás!

Rezervace

Najděte nás na mapě

Vaši oázu klidu a pohody najdete na tomto místě.

Zobrazit

Potřebujete poradit?

Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně ubytování, aktivit nebo služeb. Vždy vám rádi odpovíme.

Formulář