Golf na Srí Lance

Golfová hřiště na Srí Lance a v okolí Sleeping Elephant Beach Resort

Na Srí Lance a v blízkosti resortu Sleeping Elephant Beach Resort se nachází několik golfových hřišť, která vám zaručí luxusní golfový zážitek na Srí Lance.

Zde je několik tipů na golfová hřiště na Srí Lance:

Victoria Golf Resort

Návštěva Victoria Golf Resort je neodmyslitelnou součástí zážitku z pobytu na Srí Lance. Tento resort se nachází v Digana, v srdci scenických kopců a jezera Victoria. Golfové hřiště je známé svými dramatickými vlnami a náročným terénem, který prověří dovednosti i těch nejzkušenějších golfistů. Hřiště je 18-jamkové, par 73 a měří 6933 yardů. Kromě golfu nabízí resort řadu dalších aktivit, jako jsou tenis, plavání, cyklistika a kulturní výlety​ (Victoria Golf & Country Resort)​​ (Victoria Golf & Country Resort)​.

Shangri-La’s Hambantota Golf Resort & Spa

Dalším skvělým místem pro milovníky golfu je Shangri-La’s Hambantota Golf Resort & Spa. Nachází se na jižním pobřeží Srí Lanky a nabízí 18-jamkové golfové hřiště s úchvatným výhledem na Indický oceán. Hřiště je navrženo tak, aby poskytovalo výzvy pro hráče všech úrovní. Resort také poskytuje širokou škálu dalších aktivit, včetně lázní, vodních sportů a kulturních exkurzí​ (Victoria Golf & Country Resort)​.

Eagle’s Catalina Golf Course

Eagle’s Catalina Golf Course se nachází v blízkosti města Koggala a je známé svou krásnou polohou mezi mangrovovými lesy a jezerem Koggala. Toto 18-jamkové hřiště je ideální pro ty, kteří chtějí hrát golf v klidném a přírodním prostředí. Hřiště je navrženo tak, aby vyhovovalo jak začátečníkům, tak zkušeným hráčům​ (Troon)​.

Přístup a rezervace

Všechna tato hřiště jsou snadno dostupná z našeho Sleeping Elephant Beach Resortu. Doporučujeme předem rezervovat a využít dalších služeb, jako jsou golfové akademie a půjčovny vybavení, které jsou k dispozici na místě. Pro více informací o dostupných golfových balíčcích a speciálních nabídkách nás kontaktujte na recepci resortu.

Další aktivity

Z pohodlí našeho resortu, kde si můžete vychutnávat pohostinnou atmosféru, jen tak relaxovat na pláži a užívat si gastronomických zážitků v naší restauraci, vám nabídneme široké možnosti aktivního odpočinku v blízkém okolí a výlety za poznáváním krás Sl. Můžete si plně užívat turistiky v malebné přírodě, vodní aktivity v nekonečném oceánu, dobrodružné výlety za poznáním bohaté flóry a fauny do národních parků nebo po stopách kulturních památek.
Sleeping Elephant Beach Resort je ideálním místem pro všechny, kdo chtějí zažít to nejlepší, co Srí Lanka nabízí. Přijeďte a objevte krásu a rozmanitost Srí Lanky s námi. Těšíme se na vaši návštěvu!

Sleeping elephant beach resort

Rezervujte si kousek ráje již dnes

Přijeďte a objevte kouzlo Sleeping Elephant Beach Resortu, kde pohodlí a příroda tvoří dokonalou harmonii. Staneme se součástí vašich nezapomenutelných zážitků. Těšíme se na vás!

Rezervace

Najděte nás na mapě

Vaši oázu klidu a pohody najdete na tomto místě.

Zobrazit

Potřebujete poradit?

Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně ubytování, aktivit nebo služeb. Vždy vám rádi odpovíme.

Formulář