Pláže na Srí Lance

Okouzlující pláže Srí Lanky

Srí Lanka je proslulá svými nádhernými plážemi, které lákají návštěvníky z celého světa. Pláže s bílým pískem, průzračným mořem a palmami nabízejí dokonalé prostředí pro relaxaci a dobrodružství. Ať už hledáte klidné místo k odpočinku nebo aktivní pláž plnou vodních sportů, na Srí Lance si najdete tu pravou pláž pro vaši dovolenou.

Pláž Mirissa

Pláž Mirissa je jednou z nejoblíbenějších pláží na Srí Lance. Tato malebná pláž nabízí klidné vody ideální pro plavání a šnorchlování. Kromě toho je Mirissa známá svými výlety za pozorováním velryb, které jsou nezapomenutelným zážitkem.

  • Aktivity: Plavání, šnorchlování, výlety za pozorováním velryb, plážové bary a restaurace.

Pláž Unawatuna

Unawatuna je dalším rájem pro milovníky pláží. Tato pláž je chráněna korálovým útesem, což z ní dělá bezpečné místo pro plavání a šnorchlování. Pláž je obklopena bujnou tropickou vegetací a nabízí mnoho možností pro vodní sporty a plážové aktivity.

  • Aktivity: Plavání, šnorchlování, potápění, jízda na kajaku, plážové sporty.

Pláž Hikkaduwa

Hikkaduwa je známá svými živými korálovými útesy a bohatým podmořským životem. Tato pláž je ideální pro potápěče a šnorchlisty, kteří chtějí objevovat krásy pod hladinou moře. Hikkaduwa také nabízí mnoho plážových barů a restaurací, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a osvěžující nápoje.

  • Aktivity: Potápění, šnorchlování, surfování, plážové bary a restaurace.

Pláž Arugam Bay

Pro ty, kteří hledají dobrodružství a adrenalin, je Arugam Bay ideálním místem. Tato pláž je jednou z nejlepších surfových lokalit na Srí Lance a přitahuje surfaře z celého světa. Kromě surfování nabízí Arugam Bay také klidné zátoky a krásné scenérie pro relaxaci.

  • Aktivity: Surfování, plavání, relaxace na pláži, plážové kavárny a restaurace.

Bezpečnost a pohodlí

Vaše bezpečnost a pohodlí jsou naší prioritou. Na všech našich doporučených plážích jsou dostupné záchranné služby a instruktoři pro vodní sporty. Poskytneme vám také informace o nejlepší době pro návštěvu a podmínkách na jednotlivých plážích.

Pro více informací a pomoc s plánováním vaší návštěvy nás prosím kontaktujte na recepci resortu. Těšíme se na vaši návštěvu a společné objevování okouzlujících pláží Srí Lanky!

Další aktivity

Z pohodlí našeho resortu, kde si můžete vychutnávat pohostinnou atmosféru, jen tak relaxovat na pláži a užívat si gastronomických zážitků v naší restauraci, vám nabídneme široké možnosti aktivního odpočinku v blízkém okolí a výlety za poznáváním krás Sl. Můžete si plně užívat turistiky v malebné přírodě, vodní aktivity v nekonečném oceánu, dobrodružné výlety za poznáním bohaté flóry a fauny do národních parků nebo po stopách kulturních památek.
Sleeping Elephant Beach Resort je ideálním místem pro všechny, kdo chtějí zažít to nejlepší, co Srí Lanka nabízí. Přijeďte a objevte krásu a rozmanitost Srí Lanky s námi. Těšíme se na vaši návštěvu!

Sleeping elephant beach resort

Rezervujte si kousek ráje již dnes

Přijeďte a objevte kouzlo Sleeping Elephant Beach Resortu, kde pohodlí a příroda tvoří dokonalou harmonii. Staneme se součástí vašich nezapomenutelných zážitků. Těšíme se na vás!

Rezervace

Najděte nás na mapě

Vaši oázu klidu a pohody najdete na tomto místě.

Zobrazit

Potřebujete poradit?

Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně ubytování, aktivit nebo služeb. Vždy vám rádi odpovíme.

Formulář