Šnorchlování a potápění

Objevte úchvatný podmořský svět Srí Lanky

Srí Lanka je rájem pro milovníky mořského života. Bohatá biodiverzita a křišťálově čisté vody nabízejí jedinečný zážitek pro všechny, kdo touží objevovat podmořské poklady. Naše resort nabízí výlety na šnorchlování a potápění s instruktorem, které vás zavedou do nejkrásnějších lokalit v okolí.

Šnorchlování

Šnorchlování je ideální aktivitou pro začátečníky i zkušené nadšence. Během našich výletů máte možnost prozkoumat korálové útesy plné pestrobarevných ryb, želv a dalších mořských tvorů. Všechny výlety jsou vedeny zkušenými instruktory, kteří vám poskytnou veškeré potřebné vybavení a bezpečnostní instrukce.

  • Popis aktivity: Výlet zahrnuje plavbu lodí na vybraná šnorchlovací místa, kde strávíte několik hodin objevováním podmořského života. Naši instruktoři vám budou k dispozici po celou dobu.
  • Co s sebou: Plavky, opalovací krém, klobouk, ručník.

Potápění

Pro ty, kteří chtějí prozkoumat Sri Lanku hlouběji, nabízíme potápěčské výlety s certifikovanými instruktory. Potápění vám umožní blíže se seznámit s korálovými útesy, podmořskými jeskyněmi a vraky lodí, které jsou domovem mnoha druhů mořských živočichů.

  • Popis aktivity: Potápěčské výlety zahrnují instruktáž, zapůjčení potápěčského vybavení a potápění pod dohledem instruktora. Nabízíme výlety pro začátečníky i pokročilé potápěče.
  • Co s sebou: Plavky, opalovací krém, klobouk, ručník, potápěčskou licenci (pro pokročilé).

Bezpečnost a pohodlí

Vaše bezpečnost a pohodlí jsou naší prioritou. Naši instruktoři jsou kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s vedením šnorchlovacích a potápěčských výletů. Poskytneme vám veškeré potřebné vybavení a zajistíme, abyste měli nezapomenutelný zážitek.

Pro více informací a rezervace nás prosím kontaktujte na recepci resortu. Těšíme se na vaši návštěvu a společné objevování podmořských krás Srí Lanky!

Další aktivity

Z pohodlí našeho resortu, kde si můžete vychutnávat pohostinnou atmosféru, jen tak relaxovat na pláži a užívat si gastronomických zážitků v naší restauraci, vám nabídneme široké možnosti aktivního odpočinku v blízkém okolí a výlety za poznáváním krás Sl. Můžete si plně užívat turistiky v malebné přírodě, vodní aktivity v nekonečném oceánu, dobrodružné výlety za poznáním bohaté flóry a fauny do národních parků nebo po stopách kulturních památek.
Sleeping Elephant Beach Resort je ideálním místem pro všechny, kdo chtějí zažít to nejlepší, co Srí Lanka nabízí. Přijeďte a objevte krásu a rozmanitost Srí Lanky s námi. Těšíme se na vaši návštěvu!

Sleeping elephant beach resort

Rezervujte si kousek ráje již dnes

Přijeďte a objevte kouzlo Sleeping Elephant Beach Resortu, kde pohodlí a příroda tvoří dokonalou harmonii. Staneme se součástí vašich nezapomenutelných zážitků. Těšíme se na vás!

Rezervace

Najděte nás na mapě

Vaši oázu klidu a pohody najdete na tomto místě.

Zobrazit

Potřebujete poradit?

Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně ubytování, aktivit nebo služeb. Vždy vám rádi odpovíme.

Formulář