Surfování

Užijte si surfování na Srí Lance

Srí Lanka je známá svými vynikajícími lokalitami na surfing, které nabízejí ideální podmínky pro surfování jak pro začátečníky, tak pro pokročilé surfaře. Náš resort zprostředkovává kurzy surfování pro všechny úrovně a pronájem vybavení, takže si můžete naplno užít vlny Indického oceánu.

Kurzy surfování

Ať už jste začátečník nebo pokročilý surfař, naše kurzy surfování jsou přizpůsobeny vašim potřebám a dovednostem. Naši zkušení instruktoři vám pomohou osvojit si základní techniky, zlepšit vaši rovnováhu a bezpečně se pohybovat na vlnách.

  • Popis aktivity: Kurzy zahrnují teoretickou přípravu na pláži, praktické lekce ve vodě a bezpečnostní pokyny. Instruktoři se zaměřují na individuální potřeby každého účastníka.
  • Co s sebou: Plavky, opalovací krém, ručník.

Pronájem vybavení na surfing

Pokud už máte se surfováním zkušenosti a chcete si jen půjčit vybavení, nabízíme široký výběr surfových prken a dalšího příslušenství. Naše vybavení je pravidelně udržováno a je vhodné pro všechny úrovně zkušeností.

  • Popis aktivity: Pronájem zahrnuje surfová prkna různých velikostí a tvarů, neopreny a další vybavení potřebné pro bezpečné surfování.
  • Co s sebou: Plavky, opalovací krém, ručník.

Bezpečnost a pohodlí

Vaše bezpečnost a pohodlí jsou naší prioritou. Naši instruktoři jsou kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s výukou surfování. Poskytneme vám veškeré potřebné vybavení a zajistíme, abyste měli nezapomenutelný zážitek.

Pro více informací a rezervace nás prosím kontaktujte na recepci resortu. Těšíme se na vaši návštěvu a společné surfování na Srí Lance!

Další aktivity

Z pohodlí našeho resortu, kde si můžete vychutnávat pohostinnou atmosféru, jen tak relaxovat na pláži a užívat si gastronomických zážitků v naší restauraci, vám nabídneme široké možnosti aktivního odpočinku v blízkém okolí a výlety za poznáváním krás Sl. Můžete si plně užívat turistiky v malebné přírodě, vodní aktivity v nekonečném oceánu, dobrodružné výlety za poznáním bohaté flóry a fauny do národních parků nebo po stopách kulturních památek.
Sleeping Elephant Beach Resort je ideálním místem pro všechny, kdo chtějí zažít to nejlepší, co Srí Lanka nabízí. Přijeďte a objevte krásu a rozmanitost Srí Lanky s námi. Těšíme se na vaši návštěvu!

Sleeping elephant beach resort

Rezervujte si kousek ráje již dnes

Přijeďte a objevte kouzlo Sleeping Elephant Beach Resortu, kde pohodlí a příroda tvoří dokonalou harmonii. Staneme se součástí vašich nezapomenutelných zážitků. Těšíme se na vás!

Rezervace

Najděte nás na mapě

Vaši oázu klidu a pohody najdete na tomto místě.

Zobrazit

Potřebujete poradit?

Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně ubytování, aktivit nebo služeb. Vždy vám rádi odpovíme.

Formulář