Organizace výletů

Prozkoumejte krásy Srí Lanky s námi

Srí Lanka je země bohatá na historii, kulturu a přírodní krásy. Abychom vám pomohli maximálně využít váš pobyt, nabízíme individuální i skupinové výlety na míru. Naše výlety jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim zájmům a preferencím, a jsou vedeny zkušenými průvodci, kteří vám poskytnou nezapomenutelné zážitky.

Individuální výlety

Individuální výlety jsou ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat Srí Lanku svým vlastním tempem. Nabízíme širokou škálu možností, včetně kulturních výletů, přírodních exkurzí a dobrodružných aktivit. Naši průvodci vám pomohou sestavit itinerář, který bude přesně odpovídat vašim zájmům a přáním.

  • Popis aktivity: Výlety jsou přizpůsobeny vašim potřebám a mohou zahrnovat návštěvu historických památek, národních parků, čajových plantáží a dalších zajímavých míst. Délka a trasa výletu závisí na vašich preferencích.
  • Co s sebou: Pohodlné oblečení, opalovací krém, klobouk, pitnou vodu, fotoaparát.

Skupinové výlety

Skupinové výlety jsou skvělou příležitostí, jak poznat nové lidi a sdílet zážitky s ostatními. Nabízíme různé typy skupinových výletů, které zahrnují návštěvu kulturních památek, přírodních rezervací a dalších atraktivních lokalit. Naši průvodci zajistí, aby každý účastník měl nezapomenutelný zážitek.

  • Popis aktivity: Skupinové výlety mohou zahrnovat návštěvy měst jako Kandy, Galle nebo Colombo, výlety do národních parků Yala nebo Udawalawe, a další dobrodružné aktivity. Délka a trasa výletu jsou předem stanoveny a přizpůsobeny zájmům skupiny.
  • Co s sebou: Pohodlné oblečení, opalovací krém, klobouk, pitnou vodu, fotoaparát.

Typy výletů

Nabízíme širokou škálu výletů, které si můžete vybrat podle vašich preferencí:

  1. Kulturní výlety: Návštěva historických památek, chrámů, muzeí a dalších kulturních zajímavostí.
  2. Přírodní exkurze: Výpravy do národních parků, rezervací a dalších přírodních krás.
  3. Dobrodružné aktivity: Trekking, safari, vodopády a další dobrodružné aktivity.
  4. Tematické výlety: Speciální výlety zaměřené na gastronomii, čajové plantáže, řemeslné trhy a další.

Bezpečnost a pohodlí

Vaše bezpečnost a pohodlí jsou naší prioritou. Naše výlety jsou organizovány s ohledem na vaše potřeby a zájmy, a naši průvodci jsou zkušení a kvalifikovaní. Poskytneme vám veškeré potřebné informace a zajistíme, aby byl váš zážitek co nejpříjemnější.

Pro více informací a rezervace nás prosím kontaktujte na recepci resortu. Těšíme se na vaši návštěvu a společné objevování krás Srí Lanky!

Další aktivity

Z pohodlí našeho resortu, kde si můžete vychutnávat pohostinnou atmosféru, jen tak relaxovat na pláži a užívat si gastronomických zážitků v naší restauraci, vám nabídneme široké možnosti aktivního odpočinku v blízkém okolí a výlety za poznáváním krás Sl. Můžete si plně užívat turistiky v malebné přírodě, vodní aktivity v nekonečném oceánu, dobrodružné výlety za poznáním bohaté flóry a fauny do národních parků nebo po stopách kulturních památek.
Sleeping Elephant Beach Resort je ideálním místem pro všechny, kdo chtějí zažít to nejlepší, co Srí Lanka nabízí. Přijeďte a objevte krásu a rozmanitost Srí Lanky s námi. Těšíme se na vaši návštěvu!

Sleeping elephant beach resort

Rezervujte si kousek ráje již dnes

Přijeďte a objevte kouzlo Sleeping Elephant Beach Resortu, kde pohodlí a příroda tvoří dokonalou harmonii. Staneme se součástí vašich nezapomenutelných zážitků. Těšíme se na vás!

Rezervace

Najděte nás na mapě

Vaši oázu klidu a pohody najdete na tomto místě.

Zobrazit

Potřebujete poradit?

Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně ubytování, aktivit nebo služeb. Vždy vám rádi odpovíme.

Formulář