Rybolov na Srí Lance

Vydejte se na nezapomenutelný rybářský výlet na Srí Lanku a užijte si lov ryb v nádherných vodách Indického oceánu

Srí Lanka je známá svými bohatými rybářskými lokalitami, které nabízejí jedinečné příležitosti pro sportovní rybolov a rekreační rybaření.

Rybářské výlety

Naše resort organizuje různé typy rybářských výletů, které jsou vhodné pro začátečníky i zkušené rybáře. Výlety jsou vedeny zkušenými místními průvodci, kteří vás zavedou na nejlepší rybářská místa a poskytnou veškeré potřebné vybavení.

  • Popis aktivity: Výlet zahrnuje plavbu lodí na vybraná rybářská místa, kde strávíte několik hodin lovem ryb, jako jsou tuňáci, mahi-mahi, marlíni a mnoho dalších druhů. Naši průvodci vám pomohou s technikami lovu a zajistí, aby byl váš zážitek co nejpříjemnější.
  • Co s sebou: Pohodlné oblečení, klobouk, opalovací krém, pitnou vodu.
  • Trasa z resortu: Zobrazit trasu na Google Maps

Typy rybolovu

Nabízíme několik typů rybolovu, které si můžete vybrat podle vašich preferencí a úrovně zkušeností:

  1. Hlubinný rybolov: Ideální pro ty, kteří hledají dobrodružství a chtějí chytit velké ryby. Tento typ rybolovu vás zavede dále od pobřeží, kde můžete ulovit marlíny, plachetníky a další velké ryby.
  2. Pobřežní rybolov: Skvělý pro rodiny a začátečníky, tento typ rybolovu se koná blíže k pobřeží a umožňuje chytit různé druhy menších ryb.
  3. Rybářské výlety při západu slunce: Kombinace rybolovu a romantického západu slunce na oceánu. Tento výlet je ideální pro páry a ty, kteří chtějí zažít něco výjimečného.

Bezpečnost a pohodlí

Vaše bezpečnost a pohodlí jsou naší prioritou. Naši průvodci jsou kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s vedením rybářských výletů. Poskytneme vám veškeré potřebné vybavení a zajistíme, aby byl váš zážitek nezapomenutelný.

Pro více informací a rezervace nás prosím kontaktujte na recepci resortu. Těšíme se na vaši návštěvu a společné rybaření v Indickém oceánu!

Další aktivity

Z pohodlí našeho resortu, kde si můžete vychutnávat pohostinnou atmosféru, jen tak relaxovat na pláži a užívat si gastronomických zážitků v naší restauraci, vám nabídneme široké možnosti aktivního odpočinku v blízkém okolí a výlety za poznáváním krás Sl. Můžete si plně užívat turistiky v malebné přírodě, vodní aktivity v nekonečném oceánu, dobrodružné výlety za poznáním bohaté flóry a fauny do národních parků nebo po stopách kulturních památek.
Sleeping Elephant Beach Resort je ideálním místem pro všechny, kdo chtějí zažít to nejlepší, co Srí Lanka nabízí. Přijeďte a objevte krásu a rozmanitost Srí Lanky s námi. Těšíme se na vaši návštěvu!

Sleeping elephant beach resort

Rezervujte si kousek ráje již dnes

Přijeďte a objevte kouzlo Sleeping Elephant Beach Resortu, kde pohodlí a příroda tvoří dokonalou harmonii. Staneme se součástí vašich nezapomenutelných zážitků. Těšíme se na vás!

Rezervace

Najděte nás na mapě

Vaši oázu klidu a pohody najdete na tomto místě.

Zobrazit

Potřebujete poradit?

Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně ubytování, aktivit nebo služeb. Vždy vám rádi odpovíme.

Formulář