Ubytování a služby na Srí Lance

Komfortní ubytování a široká škála služeb pro vaši nezapomenutelnou dovolenou na Srí Lance

Naše resort nabízí širokou škálu komfortního ubytování a služeb, které zajistí, že vaše dovolená na Srí Lance bude nezapomenutelná. Užijte si klidné a luxusní prostředí, kde se budete cítit jako doma, a využijte všech našich služeb, které vám poskytnou maximální pohodlí a relaxaci.

Typy ubytování

  1. Deluxe pokoje: Naše deluxe pokoje jsou navrženy s ohledem na váš komfort a pohodlí. Každý pokoj je vybaven moderním nábytkem, klimatizací, minibarem, a balkonem s výhledem na moře nebo do zahrady.
  2. Vily a bungalovy: Pro ty, kteří hledají více soukromí a prostoru, nabízíme vily a bungalovy. Tyto ubytovací jednotky mají vlastní terasu, soukromý bazén a plně vybavenou kuchyň.
  3. Rodinné pokoje: Ideální pro rodiny s dětmi, naše rodinné pokoje poskytují dostatek prostoru a komfortu pro všechny členy rodiny. Pokoje jsou vybaveny oddělenými ložnicemi a společným obývacím prostorem.

Služby a vybavení

  1. Wellness a spa: Naše wellness centrum nabízí širokou škálu procedur a masáží, které vám pomohou relaxovat a obnovit energii. Využijte saunu, páru, jacuzzi a různé léčebné procedury.
  2. Restaurace a bary: Vychutnejte si gastronomické zážitky v našich restauracích a barech. Nabízíme místní i mezinárodní kuchyni připravovanou z čerstvých surovin. Naši kuchaři jsou připraveni splnit všechny vaše kulinářské přání.
  3. Bazén a pláž: Užijte si relaxaci u našeho bazénu nebo na soukromé pláži. Poskytujeme lehátka, slunečníky a plážové osušky.
  4. Aktivity a exkurze: Pro aktivní hosty nabízíme různé sportovní aktivity, jako je tenis, plážový volejbal, a vodní sporty. Kromě toho organizujeme exkurze a výlety do okolí, kde můžete objevit krásy Srí Lanky.
  5. Konferenční a svatební služby: Pro ty, kteří plánují pracovní setkání nebo svatební obřad, nabízíme konferenční místnosti a svatební balíčky. Naši profesionálové vám pomohou s organizací a zajistí, že vaše událost bude dokonalá.

Bezpečnost a pohodlí

Vaše bezpečnost a pohodlí jsou naší prioritou. Poskytujeme 24hodinovou recepci, bezpečnostní služby, a lékařskou pomoc na zavolání. Naše personál je vždy připraven splnit vaše potřeby a zajistit, aby váš pobyt byl co nejpříjemnější.

Pro více informací a rezervace nás prosím kontaktujte na recepci resortu. Těšíme se na vaši návštěvu a na to, že vám poskytneme nezapomenutelný zážitek na Srí Lance!

Další aktivity

Z pohodlí našeho resortu, kde si můžete vychutnávat pohostinnou atmosféru, jen tak relaxovat na pláži a užívat si gastronomických zážitků v naší restauraci, vám nabídneme široké možnosti aktivního odpočinku v blízkém okolí a výlety za poznáváním krás Sl. Můžete si plně užívat turistiky v malebné přírodě, vodní aktivity v nekonečném oceánu, dobrodružné výlety za poznáním bohaté flóry a fauny do národních parků nebo po stopách kulturních památek.
Sleeping Elephant Beach Resort je ideálním místem pro všechny, kdo chtějí zažít to nejlepší, co Srí Lanka nabízí. Přijeďte a objevte krásu a rozmanitost Srí Lanky s námi. Těšíme se na vaši návštěvu!

Sleeping elephant beach resort

Rezervujte si kousek ráje již dnes

Přijeďte a objevte kouzlo Sleeping Elephant Beach Resortu, kde pohodlí a příroda tvoří dokonalou harmonii. Staneme se součástí vašich nezapomenutelných zážitků. Těšíme se na vás!

Rezervace

Najděte nás na mapě

Vaši oázu klidu a pohody najdete na tomto místě.

Zobrazit

Potřebujete poradit?

Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně ubytování, aktivit nebo služeb. Vždy vám rádi odpovíme.

Formulář